Нил Рэкхем

Конец войны между маркетингом и продажами. Инновации в продажах: новый взгляд, новые технологии

 ЧЕСНО – це громадський рух, який направлен на те, щоб всі люди дізналися правду про кандидатів, які хочуть правити країною

 

ЧЕСНО – це громадський рух, за допомогою якого буде запропонована вся правдива інформація про численні діячів і кандидатів передвиборної кампанії. Наша команда складається з активістів і волонтерів, які роблять абсолютно все для того щоб кожна людина перестала сподіватися на брехливі фрази і висловлювання кандидатів по телевізору, газетах і бігбордах.

Ми готові надати для вас всі інформаційні факти на сторінці нашого офіційного сайту www.chesno.org. На нашому ресурсі ви ніколи не побачите реклами. Також хотілося б відзначити те, що наша команда працює по всій території України для того щоб все люди не тільки в Києві, а й в районах змогли все дізнатися про порушення, а також про корупційні схеми і багатьох інших злочинах за участю чиновників.

Перед тим як ви захочете підтримати свого фаворита, звичайно ж, краще за все більш детально ознайомитися з його біографією, а також з іншою інформацією, яку ви зустрінете на нашому сайті. Ми звикли бачити навколо тільки обіцянки і брехливі промови про те, як ми почнемо добре жити, як нам підвищать зарплату, як впаде вартість на квартплату, коли ми виберемо певного кандидата.

Але народ вже не довіряє гаслам, які з'являються в кожному виданні, на екранах телевізора. Не варто дозволяти брехунам потрапити на посаду нашої країни, які тільки хочуть нажитися для себе і поповнити свою казну. Вибирайте тільки чесних кандидатів, зробивши свою країну процвітаючою.

Нашою головною метою є донесення всім громадянам тільки правдивої інформації, за допомогою якої ви завжди зможете самостійно здійснити висновки для вибору справедливих керівників. Якщо вам цікава думка наших експертів, то в необхідному розділі на нашому сайті ви зможете поцікавитися і цим.

На сторінці нашого веб-ресурсу ви зможете побачити всю інформацію про діяльність кандидатів, а також дізнатися про всі скандали, злочини, корупційні схеми і багато іншого.

Якщо кожен з вас буде відповідально і з належною увагою ставитися до вибору політика, який займає керівну посаду, то перед голосуванням, звичайно ж, краще дізнатися інформацію і прийняти власний висновок, не спираючись на якусь рекламу або якусь думку.

Ми прагнемо викрити маніпуляцію і все брехливі гасла політиків і готові надати широкому загалу самостійно прийняти свій вибір за запропонованими фактами. Чекаємо вас на нашому інформаційному сайті. Сподіваємося наша інформація допоможе вам прийняти вірне рішення.

Джерело: https://www.chesno.org/