Нил Рэкхем

Конец войны между маркетингом и продажами. Инновации в продажах: новый взгляд, новые технологии

 До зобов'язань, що виникли з договору, застосовуються загальні положення про зобов'язання (статті 307 - 419), якщо інше не передбачено правилами цієї глави і правилами про окремих видах договорів, що містяться в Цивільному Кодексі.

 

Як скласти договір правильно. Будь-який договір можна скласти, маючи поняття і уявлення про його вмісті або за зразком. Для початку давайте згадаємо, що договором є домовленість двох або декількох осіб про встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків. До договорів застосовуються правила про дво-і багатосторонніх угодах, передбачені главою 9 Цивільного Кодексу. До зобов'язань, що виникли з договору, застосовуються загальні положення про зобов'язання (статті 307 - 419), якщо інше не передбачено правилами цієї глави і правилами про окремих видах договорів, що містяться в Цивільному Кодексі. До договорів, що укладаються більш як двома сторонами, загальні положення про договір застосовуються, якщо це не суперечить багатосторонньому характеру таких договорів. Пропонуємо, тренінги в Україні, 505 знижка

Договір може бути укладений у будь-якій формі, передбаченої для здійснення угод, якщо законом для договорів даного виду не встановлена ??певна форма. Якщо сторони домовилися укласти договір у певній формі, він вважається укладеним після надання йому обумовленої форми, хоча б законом для договорів даного виду така форма не була потрібна. Договір в письмовій формі може бути укладений шляхом складання одного документа, підписаного сторонами, а також шляхом обміну документами за допомогою поштового, телеграфного, телетайпного, телефонного, електронного чи іншого зв'язку, що дозволяє достовірно встановити, що документ виходить від сторони за договором. Письмова форма договору вважається дотриманою, якщо письмова пропозиція укласти договір прийнято в порядку, передбаченому пунктом 3 статті 438 Цивільного Кодексу.

Договір повинен відповідати обов'язковим для сторін правилам, встановленим законом та іншими правовими актами (імперативним нормам), які у час його ув'язнення. Якщо після укладення договору прийнятий закон, що встановлює обов'язкові для сторін правила інші, ніж ті, які діяли при укладенні договору, умови укладеного договору зберігають силу, крім випадків, коли в законі встановлено, що його дія поширюється на відносини, що виникли з раніше укладених договорів.

Як скласти договір правильно?
Договір купівлі продажу, як і будь-який інший договір (див. Зразки договорів) починається з шапки, в якій ми описуємо учасників майбутньої угоди. Пам'ятай, що учасник може виступати як від свого імені, так і за дорученням представляти чиїсь інтереси. Все це необхідно написати в нашій шапці. Учасниками угоди можуть бути як фізичні особи, так і юридичні і це теж потрібно все написати. Наприклад ТОВ таке то в особі Пупкіна Пупка Пупковіча діє на підставі документа того самого суспільства. Якщо за дорученням, то Пупкін Пупок Пупкевіч діє від імені Івонова Івана Івановича за дорученням засвідченого нотаріусом, а далі списуємо з дорученням. Договір на 50% складається з тексту, списаного з інших документів необхідних до угоди, це важливо, тому що правильно скласти договір з першого разу набагато краще, ніж виправляти помилку в самий незручний момент угоди.

Далі йде тіло договору, де йде опис предмета договору. У нашому випадку, що розглядається буде приблизно так: Продавець продав, а покупець купив у власність, а далі що за об'єкт продається. Потім буде йти опис даного об'єкта. Все опис буде складатися з інформації наданої правовстановлюючими документами. В опис входить вся інформація, де знаходиться з чого складається, з чого побудовано і т.п.

У наступному пункті можна вказати, що зазначений об'єкт переданий і прийнятий, що підтверджується підписом в цьому договорі. Але Ви можете і не вказувати цей пункт, тільки тоді вам необхідно буде скласти акт прийому-передачі нерухомості. Бували такі випадки коли покупець подивився квартиру і вона йому сподобалася, після того як зробили операцію і передали ключі. Покупець виявляв у своїй купленій квартирі висмикнуті розетки, плитку у ванній і т.д. Видовище жахливе. Ось щоб цього не було необхідний акт прийому-передачі нерухомості. Після купівлі-продажу нерухомості Ви знову зустрічаєтеся на об'єкті і оглядаєте його. Підписуєте акт прийому-передачі нерухомості, приймаєте ключі і необхідні документи.