Нил Рэкхем

Конец войны между маркетингом и продажами. Инновации в продажах: новый взгляд, новые технологии

 Новости

 


Зараз йде час підприємництва. І тільки «ледачий» не відкриває свій справу. Але потрібно не тільки відкрити малий бізнес, але і постаратися встояти серед конкурентів.


Збільшення продажів - про це замислюється кожен підприємець. Для цього використовуються різні методи.


Тут теж стратегія залежить від властивостей товару. Якщо мова йде про імпортні товари широкого вжитку, то перед вкладенням капіталу в їх закупівлю абсолютно необхідно знайти майбутні канали збуту.


Багатьох цікавить питання, як збільшити продажі, як збільшити прибуток в малому бізнесі і як продавати ефективно, щоб отримувати постійний дохід.


Кожен бізнесмен зобов'язаний знати формулу продажів, тобто всі коефіцієнти, які впливають на його продажу і на його прибуток.


Відомо, що рентабельність аптечного бізнесу досить низька. Тому гостро стоїть питання підвищення прибутковості аптек. Давайте розглянемо, які методи існують для вирішення цього завдання.


Активные и пассивные продажи следует относить к деятельности менеджера по продажам. В современном мире это одна из самых востребованных специальностей.


Чтобы не просто оставаться на плаву, но и получать значительную прибыль надо понимать, что активные продажи b2b рынка координальным образом отличаются от сбыта в b2c.


Принципы увеличения продаж в сфере В2В немного отличаются от розничных, хотя имеют некую схожесть.


На данном этапе кризиса в нашей стране любой покупатель стремиться ограничить свои затраты, рассчитывая, что тяжелые времена закончатся и больше не надо будет на всем экономить.


 Страница 6 из 13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10