Нил Рэкхем

Конец войны между маркетингом и продажами. Инновации в продажах: новый взгляд, новые технологии

 Новости

 


Если подготовка b2b-сделки буксует, важно преодолеть безразличие клиента к предлагаемому решению.


Рекламний і маркетинговий бюджет. Скорочувати або збільшувати? У багатьох компаній, яких є бюджет на просуванні та залучення клієнтів виникає дві основні моделі поведінки - «потрібно скоротити бюджет, криза ж» або «потрібно збільшити бюджет, криза ж».


На мою думку, збільшення продажів можна домогтися в будь-якому бізнесі при будь-якому товарі.


Зараз йде час підприємництва. І тільки «ледачий» не відкриває свій справу. Але потрібно не тільки відкрити малий бізнес, але і постаратися встояти серед конкурентів.


Збільшення продажів - про це замислюється кожен підприємець. Для цього використовуються різні методи.


Тут теж стратегія залежить від властивостей товару. Якщо мова йде про імпортні товари широкого вжитку, то перед вкладенням капіталу в їх закупівлю абсолютно необхідно знайти майбутні канали збуту.


Багатьох цікавить питання, як збільшити продажі, як збільшити прибуток в малому бізнесі і як продавати ефективно, щоб отримувати постійний дохід.


Кожен бізнесмен зобов'язаний знати формулу продажів, тобто всі коефіцієнти, які впливають на його продажу і на його прибуток.


Відомо, що рентабельність аптечного бізнесу досить низька. Тому гостро стоїть питання підвищення прибутковості аптек. Давайте розглянемо, які методи існують для вирішення цього завдання.


Активные и пассивные продажи следует относить к деятельности менеджера по продажам. В современном мире это одна из самых востребованных специальностей.


 Страница 6 из 13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10